Studentų diena

Mielas studente, ar nepavargai nuo pasiutusios dienotvarkės?
“Kavos skveras” kviečia drauge paminėti Lapkričio 17 dieną – studentų dieną ir išgerti šviežiausio skrudinimo kavos. Galbūt norisi jaukaus ir komfortiško pasisėdėjimo? Tokiu atveju kavos kultūros kavinė garantuoja puikų laiko praleidimą, apsuptą knygomis, lietuviška kava ir sveikatai palankių užkandžių! Tavęs laukia galimybė groti pianinu, pasiklausyti vinilinės plokštelės natų ir akimirkai atsipūsti nuo rudens rutinos. Na, o jei rudens rutina ir jos darbai nenori tavęs paleisti – kavinė turi internetą ir galimybę tau atlikti visus reikiamus darbus laikus.
Griebk savo studento pažymėjimą ir pasinaudok 15% nuolaida kavai.
Jei esi draugiškas aplinkai, kitomis dienomis “Kavos skveras” tavęs lauks su savo atsineštu puodeliu, kuriam pritaikys 10% nuolaidą už buvimą ekologišku!
Aplankyk kavos skverą, esantį Vilniaus g. 10 ir paminėk studento dieną su aukščiausios klasės kava. Juk trys skaniausi kvapai yra karštos kavos kvapas, švieži pyragaičiai ir knygos puslapiai. Nusifotografuok ir išdrįsk dieną pradėti kitaip!

Taip pat, studentų dienos proga, AK SA gavo dovanų – bilietus į kino teatrą, kurie artimiausiu metu bus išdalinti studentams! Ačiū Alytaus kolegija už šiltus sveikinimus.

Studentų diena
Į viršų