Kviečiame naudotis plagiatas.lt

Alytaus kolegijos Studentų atstovybė kviečia studentus naudotis plagiato kontrolės įrankiu plagiatas.lt

Ši svetainė leidžia visiems norintiems įkelti tekstą ir gauti patikrinimą dėl plagiato per 1-5 minutes. Sistema startavo 2019 metais ir bendradarbiauja su Studentų Atstovybėmis visoje Lietuvoje, siekdama akademinio sąžiningumo plėtros.

Plagiato įvertinimą gausite nemokamai – sistema nurodo sutapimų procentą kiekvienam. jeigu plagiato procentas rodo esant daug sutapčių, galima atrakinti detalią ataskaitą už 9 eurus. Detalioje ataskaitoje bus pabrauktos plagijuotos vietos ir šaltiniai, su kuriais nustatyti sutapimai. Sistema apima visus atvirus skaitmeninius šaltinius: straipsnius, žurnalus, knygas, publikacijas, suskaitmenintas ELABA ETD baigiamųjų darbų duomenų bazes ir keletą uždarų prenumeruojamų duomenų bazių su lietuvišku turiniu.

Įkelti į sistemą dokumentai nėra lyginami su vėliau įkeliamais dokumentais, tai reiškia, kad šiandien įkėlę savo baigiamąjį darbą, galėsite drąsiai pristatyti šį darbą savo vadovui po mėnesio ar vėliau – dokumentas nerodys 100%  plagiato. Taip yra siekiama laisvo ir saugaus naudojimosi sistema.

Sistema tinkama tikrinti dokumentus ne vien lietuvių, bet ir anglų, rusų kalbomis. Sistemos deklaruojamas tikslas – pasiekti, kad plagijavimas taptų beprasmis. Juk plagiato sistemos visuotinis prieinamumas leidžia bet kam tikrinti tekstus ir išaiškinti plagiatą. Todėl  plagijuoti tampa lyg viešai vogti transliuojant tiesiogiai.

Tikrinkitės visus savo darbus – nuo referatų iki baigiamųjų ir pakelkime Lietuvos aukštąjį mokslą į absoliučias aukštumas pagal akademinį sąžiningumą!

Plagiatas.lt