El. paštas

Alytaus kolegijoje nuo 2011 metų kiekvienam studentui sukurta individuali pašto dėžutė vardas.pavardė@stud.akolegija.lt, taip pat kiekvienai grupei sukurta bendra pašto dėžutė į kurią dėstytojai siųs informaciją, susijusią su studijomis.  Naujai sukurti prisijungimo vardai bus susieti su stud.akolegija.lt pašto dėžutėmis, prisijungimo duomenis iš Microsoft gausite tik į šią pašto dėžutę. Prisijungimai prie http://akolegija.moodle.liedm.lt taip pat bus susieti su stud.akolegija.lt pašto dėžutėmis. Visa informacija iš bibliotekos bei ISSC bus siunčiama tik į šias pašto dėžutes.
Grupės pašto dėžutė:
PVZ. VV08@stud.akolegija.lt;  ATEi09@stud.akolegija.lt – skaičius reiškia įstojimo metus, mažoji raidė reiškia studijų formą (ištęstinės, vakarinės).
Grupės pašto dėžutė, pvz. ATEi@stud.akolegija.lt; VV08@stud.akolegija.lt ir t.t. yra virtuali, t.y. prie šitos dėžutės prisijungti nei su slaptažodžiu, nei be slaptažodžio nėra galimybių. Paprasčiausiai, visi laiškai išsiųsti į grupės el.paštą yra automatiškai peradresuojami į individualias tos grupės studentų pašto dėžutes.
Elektroniniai paštas studentams:
vardas.pavarde@stud.akolegija.lt
Prisijungimas:
http://outlook.com arba www.akolegija.lt nuoroda su vokeliu. Čia
Slaptažodžio struktūra: Pirmos trys pavardės raidės, lotyniškos, pirma didžioji + @ + paskutiniai keturi asmens kodo skaičiai. Pvz. Pavardenis = Pav@1234; Šiupšinskas = Siu@1234.
Pirmasis prisijungimas
Pirmojo prisijungimo prie pašto metu nusistatykite kalbą ir laiko juostą, kaip parodyta paveikslėlyje.
@stud.akolegija. lt slaptažodžio pakeitimas. Po pirmojo prisijungimo rekomenduotina pasikeisti slaptažodį.
Prisijungus prie pašto, viršuje dešinėje <Parinktys> tada <Abonentas> skiltyje, dešinėje pusėje yra nuoroda <Pasikeisti slaptažodį>.
Darbo su el. paštu pabaigoje spauskite Atsijungti (viršuje dešinėje), jeigu paprastai uždarysite interneto naršyklės langą, yra tikimybė, kad prie kompiuterio prisėdęs kitas žmogus galės naudotis jūsų el. pašto dėžute.
Plačiau apie pašto galimybes galite pasiskaityti čia:
http://help.outlook.com/lt-lt/140/ms.exch.owap.mailpremium.aspx
P.S. El. paštas geriausiai veiks su Internet Explorer 8; Mozilla Firefox 3.5; Google Chrome 8.0 ir aukštesnėmis versijomis.
Kilus neaiškumams. Matote savo vardą, pavardę priskirtą ne tai grupei, kurioje studijuojate; netinka slaptažodis ar turite kitų klausimų – rašykite administrator@stud.akolegija.lt ir gausite operatyvų atsakymą.