Cementuotė 2016

14572717_1244311218944377_936124298_o
 
Alytaus Kolegijos Studentų Atstovybė (AKSA) surengė savo tradicinę pirmakursių cementuotę, kurios metu naujieji pirmakursiai artimiau susipažino su savo bendrakursiais.
Pagrindinė šios tradicijos užduotis- supažindinti “fuksiukus” su studentiško gyvenimo ypatumais, paskatinti bendrauti tarpusavyje ir, žinoma, puikiai praleisti laiką.
Didžioji cementuotė į “Domino” naktinį klubą subūrė daugiau nei penkiasdešimt studentų iš net penkių grupių: įmonių ir įstaigų administravimo, multimedijos, dizaino ir leidybos technologijų, bendrosios praktikos slaugos, automobilių techninio eksploatavimo ir informacinių sistemų technologijų.
Vakaro metu šių grupių laukė daugybė įvairių studentiškų rungčių, reikalaujančių įrodyti, kad pirmakursiai nėra “iš kelmo spirti”. Visą vakarą naktiniame klube “Domino” netruko linksmybių, kurių metu jie buvo vaišinami ypatingai aštria pica, kurią mums specialiai paruošė “Miami” pizza house, gaiviaisiais gėrimais, studentai taip pat turėjo įveikti specialųjį AKSA kokteiliuką, po kurio laukė naktis pilna geros muzikos ir šokių.
Pasiekus vakaro karščiausią tašką, išryškėjo grupės lyderės kurios pretendavo į pirmą vietą, tačiau šio vakaro nugalėtojais tapo Įmonių ir Įstaigų administravimo komanda ir pelnė geriausiai “susicementavusių” “fux’ų” vardą. Ši komanda buvo apdovanota skaniais rėmėjų prizais.
Norėtume padėkoti rėmėjams, be kurių šis renginys nebūtų įvykęs, todėl dėkojame Alytaus Kolegijai, Nuotykių parkui “Tarzanija”, Biliardio klubui “Club 9”, Kino teatrui “Dainava”, XXL SUN soliariumui, sporto klubui “Žalgiris” ir “LiSushi” sušinei.
 
Straipsnį parengė: Andrius Dubikovas.